Dota Plus Güncellemesi – Sonbahar 2021

Yakında yaz, yerini sonbahara devrediyor ve smeevil’lara yeni bir Dota Plus sezonluk güncellemesinin gelişini haber veriyor. Sonbahara hazır bekleyen eklemeler arasında Nemestice Mücadele Bileti’nden çeşitli özelliklerin Dota Plus üyeliğine geçiş yapmasının yanı sıra yeni bir mevsimsel hazine, yenilenmiş lonca görevleri ve ödüller yer alıyor.

Nemestice Özellikleri

Nemestice Mücadele Bileti’nin bir parçası olarak, Dota Plus Eşya Asistanı’nı tarafsız yaratık eşyası önerileri ve geliştirilmiş hızlı satın alma önerileri ile geliştirdik. Nemestice fırtınaları geçmiş olsa da, bu özelliklerin her ikisi de artık Dota Plus üyeliğine aktarıldı ve tüm Plus üyeleri tarafından kullanılabilir. Kulvar içi ses kütüphanelerini genişletmek isteyen Plus üyeleri için, Nemestice Mücadele Bileti’ndeki Sohbet Çarkı ses efektleri artık Dota Plus Parça Dükkânı’ndaki parçalar aracılığıyla satın alınabilir.

Dota Plus Mevsimsel Hazinesi

Sonbahar 2021 Mevsimsel Hazinesi çıktı ve parçalarınızı kullanarak satın alabilirsiniz. Sadece Dota Plus üyelerine özel bu hazinede Vengeful Spirit, Abaddon, Nature’s Prophet, Witch Doctor, Disruptor, Shadow Demon, Tusk, Legion Commander ve Dark Seer için yepyeni setler var. Ayrıca prizmatik ve kinetik taşlarla kuşanmış şekilde gelen ufaklık koala kurye Ol’ Joe’yu elde etme şansınız da var.

Mevsimsel Görev Güncellemeleri ve Lonca Ödülleri

Bugünkü güncelleme aynı zamanda bir dizi yeni Dota Plus görevini de beraberinde getiriyor. Bu görevler sayesinde yadigârlar ve mevsimsel hazine için sezon boyunca toplam ilave 115.200 parça kazanabileceksiniz. Yukarıdaki değişikliklere ek olarak gümüş, altın ve platin seviyesindeki loncaların ödülleri sonbahar için değiştirildi. Filipin oyun yayıncılığı topluluğunun bir simgesi olan Aldrin Paulo “Dunoo” Pangan’ın yakın zamanda hayatını kaybettiğini duyduğumuza çok üzüldük. Kendisini onurlandırma amacıyla gelecek sezon için seçilen sohbet çarkı onun en ünlü repliklerinden bazılarını içeriyor.

Lonca Seviyesi Ödüller
Gümüş
  • İfade – euls
  • İfade – fasta
  • İfade – hoodwink_sad
Altın
  • Sprey – Lion Zap
  • Sprey – Morphling Kova
  • Sprey – Furbolg Çak Bir Beşlik
Platin
  • Sohbet Çarkı – “Easiest money of my life!”
  • Sohbet Çarkı – “Lakad Matataaaag! Normalin Normalin.”
  • Sohbet Çarkı – “The next level play!”

Yorum Yazın

a
[instagram-feed]
follow us on:
EnglishFrenchGeorgianGermanGreekSpanishTurkish